en
EUR
X3D
menu

Sorry!

Your browser may not support all features required by X_ITE! Please use the latest release of Chrome, Firefox, Safari, Opera, or Edge. Make sure to regulary update your browser to make your Internet experience more secure and pleasant.

Website ihned

Náš redakční systém (CMS) se postará o potřeby Vašeho webu - obsah webových stránek (editor html kódu), styly (editor css kaskádových stylů), editace panelů (záhlaví, zápatí atd.), správu souborů a dokumentů. Mnoho doplňkových modulů a služeb, možnost spojení s e-Commerce nástroji jako e-shop, e-auctions nebo produktové galerie. Redakční systém je škálovatelný a měl by pokrýt běžné potřeby webu, nicméně je možno doprogramování modulů na míru. Tři zkušební měsíce zdarma, upgrade systému zdarma, online podpora.


Nový web

Website na míru

Zvolte si maximální výkon, škálovatelnost a hodnotu. Nabízíme tvorbu webu v nejlepších redakčních CMS systémech (WordPress, Joomla, Wix, ...) s konzultacemi, tvorbou na míru a stálou podporou. Zajistíme Vám každoroční audit Vašeho webu se srozumitelnými reporty a novými možnostmi.


Nezávazný požadavek na web

Website 3D

Zobrazte Váš website ve 3D a interaktivně jej procházejte. Plné nebo částečné začlenění virtuální reality do Vašeho webu (3D galerie, 3D e-Commerce, 3D prezentace, 3D aplikace na míru)


Nová 3D služba


Dostupné Moduly

CSS Designer
File Manager
Galerie
Popis galerie
Redakce
Form Builder
Web 3D
module.archiveWeb


Příklady